Úsporné a atraktivní LED osvětlení

Při výběru vnitřního či venkovního osvětlení se často začnete topit v nepřeberné nabídce typů i designů a po chvilce nevíte, které vybrat. V současné době jsou moderní osvětlení s LED technologií, která nabízí mnohé výhody. LED svítidla můžete použít téměř kdekoli, jsou nejen energeticky úsporná, ale vynikají i v dlouhé životnosti. Světlo naběhne okamžitě, nevadí jim časté rozsvěcení a zhasínání, jsou odolná vůči otřesům. Nezahřívají se a blíží-li se konec jejich životnosti, svítí méně intenzivně. Nepřestanou tudíž svítit naráz a vy poznáte, že se blíží čas výměny, která vzhledem k jejich životnosti desetitisíců hodin svícení neprobíhá příliš často.
Vybírat lze z nejrůznějších provedení – stropní, nástěnná či závěsná. Podle čeho vybrat to pravé LED svítidlo právě pro vás? Jedním z vodítek je barva světla.LED žárovka žlutý a modrý panáček

  • Teplá bílá 3 000 K je vhodná do ložnice nebo obýváku, všude tam, kde spíše odpočíváte a relaxujete
  • Denní bílá 4 000 K je ideální jako běžné osvětlení, které je velmi podobné venkovnímu světlu během slunečného dne. Používá se například místo klasických zářivek.
  • Studená bílá od 6 000 K nabízí namodralé světlo vhodné do pracovních prostor, působí spíše jako stimulant, rozhodně se nehodí do odpočinkových zón.

5 svítidel vedle sebe
Moderním interiérovým svítidlem je LED panel, který nabízí rovnoměrné rozložení světla. Je vhodný do podhledů nebo snížených stropů ze sádrokartonu. LED panely mají široké využití, hodí se do dílen, škol, přednáškových sálů, kanceláří, do ordinací a čekáren lékařů, obchodů i domácností. Kromě nízké spotřeby nabízí vysokou životnost a atraktivní tenký design.
Zvolíte-li si jako osvětlení právě atraktivní LED panel, získáte příjemné světlo, ze kterého vás oči bolet určitě nebudou. Jednotlivé diody nejsou vidět, protože jsou umístěné po obvodu panelu, světlo neoslňuje a je rovnoměrně rozptýleno.