Staňte se královnou společnosti


Společenské události jsou skvělá věc! Miluji svatby, plesy a akce, kde je společenské oblečení nutností. Je to výjimečné, neotřelé, fascinující. Má to své kouzlo a šmrnc! Pokud můj názor nesdílíte a nejraději nosíte pohodlné kalhoty a tričko, tak věřte, že Vás nyní přesvědčím, že opravdu je o co stát. Když se ještě na moment zastavím u těch kalhot a triček. Co si budeme povídat, super to v mnoha případech je a toto oblečení, ať už občas nebo častěji, nosí každá žena. Ale když se jedná o situace a události, které neprožíváme každý den, je vyloženě žádoucí, neodbýt sama sebe! Vždyť kolikrát za rok jdeme na skvělý ples?

Žena v šatech

Nebo jako družička na svatbu nejlepší kamarádce? A co teprve, když strávíme den jako nevěsta? Já Vám teď představím naprosto boží shop, který nese název Zoryana Stekhnovych PARIS. V jeho čele je francouzská návrhářka a sídlo mají v Praze. Takže lze i tento ráj šatů navštívit osobně. Šaty lze zapůjčit nebo rovnou koupit, když neodoláte a budete je chtít mít ve svém šatníku jako snový kousek. Více informací se dočtete přímo na jejich webovkách. Jako naprosté wow všem skvělým návrhářům. Navíc kousky od Zoryany Stekhorkovych jsou opravdu luxusní a originální. V těchto šatech si budete připadat jako královna celého sálu!

Dáma v šatech

Všechny okouzlíte na první pohled. Nadčasové módní styly šatů, třpyt a krajky, to je hlavní heslo. Vsadím se, že každá žena, i ta, která má ráda pohodlí, ráda vyskočí s obyčejného oblečení do luxusu. Navíc když jsou šaty pohodlné a z kvalitních materiálů. Navíc mohou opravdu skvěle sedět, když si dáte práci s řádným výběrem. Tolik barev a střihů, které jsou v dnešní době k dispozici, to je úžasné. Jak se říká: „Sto lidí, sto chutí.“ Takže to, co nesedne jedné ženě, sedne té druhé a naopak. Nevěřím, že se najde žena, které nesedne z tak široké nabídky, nic. Já osobně jsem se na shopu Zoryany Stekhorkovych zamilovala do dlouhých společenských šatů s rozparkem a krajkou v barvě duhy. Nemají chybu. Tak rozvibrujte svoji ženskost!