Oblíbené kolo

Já sama za sebe mám opravdu moc ráda sport. A opravdu nevím, co bych dělala, kdybych si třeba zlomila obě dvě nohy a nemohla bych se nějak vůbec hýbat. Může být člověk vůbec na sportu nějak závislý? Pokud ano, tak je to jistě můj případ! Opravdu by mě to vadilo ležet jenom v posteli a nic nedělat. A možná to tu zálibu je sportu mám ještě z těch dob, kdy jsem chodila se svým přítelem, který závodně jezdil v autě a také měl velice oblíbené kolo. A věřte, že to jeho kolo opravdu super, tak drahé a skvělé kolo jsem ještě nikdy předtím neviděla. On mi řekl, že kolo je jeho miláček.

Oba rádi jezdíme na kole.

A věřte mi, že jsem se začátku tak trošku urazila, že dává více přednosti kolu než mě. A je logické, že by to asi každou ženu urazilo, stejně tak jako mě, protože jsem se příteli řekla, co by dělal, kdybych mu řekla, že kolo nesnáším. Přítel chvíli váhal a kroutil očima a bylo na něm opravdu vidět, že vůbec neví, co má říct. Tak jsem si řekla, co by dělal, kdybych se třeba zlomila obě dvě nohy a nemohla bych nikam chodit. To byl pro něj asi šok! To by jako asi sám jezdil někam si užívat na závody anebo sportovat a mě nechal doma? Vůbec nevím, jak tohle bych zvládala, nerada sedím sama doma.

Kola jsou různá.

Sice možná ano, přiznávám, že jsem opravdu od něj žárlivá, ale kdo není, když máte opravdu ideálního partnera, tak logicky chcete, abyste si ho udrželi co nejdéle, protože najít opravdu vhodného a věrného a inteligentního partnera je velice složité. Takže jsem příteli řekla, že sport mám ráda, ale že všechno má své meze. Opravdu bych si nechtěla zhuntovat tělo jenom sportem kvůli tomu, že se to někomu líbí. Ale přítele moc miluji a budu chtít pro ně opravdu jenom to nejlepší, aby na mě byl pyšný. A sport mám ráda a já jsem si už poslední době také velice oblíbila kolo, stejně jako můj přítel. Kolo je velmi příjemné a praktické.