Děti a počítačové hry


Dítě a počítačové hry. Je tohle dobrá kombinace. Jak se říká nic se nemá přehánět a taky všeho s mírou. V dnešní době se tomu stejnak nijak neubráníme, ikdyž takové věci doma mít nebudeme. Na tohle úplně stačí kamarádi, škola. Počítače, telefony a tablety patři už neodmyslitelně do našich životů ať chceme jak chceme. A jak jste si jistě všimli, tak i mnozí nás dospělých si bej nich neumíme představit život. No a co teprve děti. I tak je dobré a potřebné v těhle technologickkých věcech děti rozvíjet. Technologie jde stále do předu a už tady s námi zůstane na pořád. Ale kladete si otázku, kdy je čas seznámit dítě s počítačem? Na tohle věk asi není. Pokud dítě projeví zájem, tak společně se do toho můžete pustit.

hry

Věděli jste, nebo jste si všimli, že počítače a další vymoženosti už používají děti od útleho věku. Dokonce i hry, ale každá firma s nabídkou her. by měla mít v podmínkách napsané pro jak staré děti je hra určená. Měl by zde být i zahrnut popis hry, co všechno obsahuje a na co by jste měli popřípadě narazit. Ale pokud si s výběrem nejste jistí, tak se můžete podívat na spousty recenzích nebo se informovat v různých dětských skupinách kde vám jistě rádi poradí. Ale bohužel, můžete se setkat i se spousty negativ vůči hrám k dětem. Jenom tohle záleží už na každém, jak s tímhle naloží. Jen zakázané ovoce chutná nejlépe. 

hry

A jak dlouho by naše dítě mělo trávit u počítačových her? Vy jako rodiče by jste měli stanovit určený čas na hraní. Určitě by tam nemělo sedět například dvě hodiny v kuse nebo do konce celý den. Tohle už je velmi špatné a může se vám to vymyknout z ruky a nadělat to hodně paseky. Dokonce to může skončit i závyslostí. Děti mohou být dokonce agresivní. Proto na ně i při nevinných počítačových hrách dávat pozor. A kontrolovat co hrají a hlavně jak dlouho u toho tráví čas.